تاریخچه کلیسا

کلیسای فارسی زبان سوئیس یکی از کلیساهایی است که در کشور سوئیس فعال هست در بشارت مسیح وتعلیم کتاب مقدس ، ودارای رویا وخدمت برای ایرانیان و،افغانها ،می باشد تا بتوانند عیسی مسیح را بشناسند و نجات یابند.

در سال 2007خداوند رویایی به شبان کلیسا برادر فرهاد داده است تا به کشور سوئیس بیاید وخدمت شبانی را که مسیح به او عطا کرده انجام دهد.
این کلیسا همیشه برای یاری رساندن به فارسی زبانان در کشور سوئیس کوشا بوده ،و در نتیجه این فعالیت‌های خود،مانند کنفرانس ها وسمینارها و همچنین خدمت در کشورهای آسیایی.
یکی از خدمات دیگر این کلیسا در فضای مجازی (اینترنت) هست که در هفته چهار جلسه برگزار می گردد. که ایماندارن زیادی از کشورهای مختلف در این جلسات در یادگیری کلام خداوند ومشارکت حضور بهم میرسانند.
کلیسای فارسی زبان سوئیس از اواخر سال 2007 کار خود را به صورت مشارکت در شهرهای مختلف سوئیس آغاز می کند و در سال 2010 به صورت رسمی در شهر زوریخ با پشتیبانی کلیسای پنطیکاستی سوئیس ثبت میشود و به صورت رسمی خدمت خودش را آغاز کرد، کلیسای ما به صورت رسمی، مستقلاً به فعالیت‌های عبادتی و پرستشی خود ادامه می‌دهد. در کنار جلسات عبادتی که روزهای یکشنبه در شهر زوریخ برگزار می‌کند.
هدف ما خدمت و یاری دادن هموطنان فارسی زبان در سوئیس در شاگردی عیسای مسیح و فراهم کردن محیطی صمیمی و دوستانه به منظور پیدا کردن رابطه‌ای شخصی با خدای زنده است. که در اتحاد با مسیح، و بواسطه قوت روح القدس، متعهد به عملی کردن تعالیم عیسی مسیح در زندگی خود می‌باشیم.
ما باور داریم که توسط عیسی مسیح خوانده شده‌ایم تا او را شناخته و او را به دیگران نیز بشناسانیم. به همه کسانی که مشتاق شناختن عیسی مسیح و ایمان به او بعنوان خداوند و نجات‌دهنده خود هستند، خوش‌آمد گفته و خرسند خواهیم شد که در خانوادۀ کلیسایی خود از عطایای منحصر به فرد آنان «در عیسی مسیح، با او و برای خدمت او» بهره‌مند شویم.
کلیسای فارسی زبان سوئیس عضو « Schweizerischen Pfingstmission » نیز می‌باشد.
با خوشحالی در انتظار دیدار شما خواهیم بود.

دکمه بازگشت به بالا